Online rezervácia

Rezervujte si pobyt online a získajte atraktívny darček

Firemné akcie

Spojte prácu s oddychom v Kaštieli Hanus!

Semináre a školenia

Vyskúšajte niečo nové a vyberte si pre svoje firemné školenie netradičné prostredie. Štýlové konferenčné priestory v historickom kaštieli a čerstvý horský vzduch v Pieninách prispejú k tomu, aby Vaše pracovné stretnutia boli skutočne príjemným zážitkom.

Konferenčné priestory

  • Zelený salónik  - 24 osôb
  • Reštaurácia - 50 osôb
  • Bar - 35 osôb
  • Letná terasa - 20 osôb

Konferenčné služby

  • Prenájom konferenčných priestorov a vybavenia
  • Internetové pripojenie
  • Fax a kopírka
  • Veľkoplošná LCD TV
  • Catering

Catering

Gastronomické zážitky pravej goralskej kuchyne Vás čakajú v Kaštieli Hanus.
Vymeňte trvanlivé pečivo za čerstvo upečený chrumkavý domáci chlieb, namiesto šunkových a syrových sendvičov pre zmenu ochutnajte tie najlahodnejšie nátierky z čerstvej bryndze priamo z našich hôr. Unikátne občerstvenie pripravené zo zdravých ingrediencií z čistej horskej prírody Vám dodá novú energiu do ďalšej práce.

Vychutnajte si coffee break a obed na čerstvom vzduchu! Občerstvenie pre Vás radi pripravíme na letnej terase alebo v záhrade.

Doplnkový program

Po pracovnom školení sa postaráme o Váš zaslúžený oddych.
Pripravíme Vám zábavný program s ochutnávkou vína a tradičných špecialít, regeneračný wellness program, tenisový, futbalový alebo bowlingový turnaj.

Konferenčné balíčky

Pripravíme Vám konferenčné balíčky na mieru zahŕňajúce prenájom priestorov, catering, ubytovanie a doplnkový program za zvýhodnené ceny.

Teambuilding

Pieniny sú výnimočnou destináciou aj pre teambuildingové výlety. Horská príroda Pienín regeneruje, dodá novú energiu a prekvapí svojou bohatou ponukou športových, zábavných a kultúrnych možností.

Vyskúšajte si splav Dunajca na tradičných drevených pltiach alebo na modernom rafte, ´dobyte´ Ľubovniavsky hrad, navštívte pastiersky salaš a pozorujte prípracu tradičných ovčiarskych syrov, zdolajte vrchol hory Tri Koruny alebo objavujte Pieniny na bicykli.

Radi Vám pomôžeme s organizovaním teambuildingového programu podľa Vašich predstáv.

Penzión Kaštieľ Hanus***

Spišské Hanušovce 10

tel./fax: 052/48 92123
mobil: 0904 553 512

e-mail: kastiel@penzionhanus.sk
web: www.penzionhanus.sk