Online rezervácia

Rezervujte si pobyt online a získajte atraktívny darček

Kniha návštev

Dcéra s mamou

Štýlovo zrekonštruovaný kaštieľ dýchajúci históriou, kde zovšadiaľ cítiť zanietenie a úprimnú snahu srdečnej rodiny majiteľov o splnenie všetkých prianí hostí. Príjemné prostredie, vkusne zariadené izby a interiér, chutná strava, kvalitné služby a v okolí neskutočne veľa možností na oddych, relaxáciu a spoznávanie krás slovenskej prírody...
S mamkou sme strávili nezabudnuteľný víkend a odchádzali sme nabité pozitívnou energiou a skvelými dojmami. Majitelia sú úžasní ľudia... V miniparku kaštieľa sa nachádza jedinečný „historický odkaz“, ktorý tam ďalším generáciám zanechal učiteľ so svojimi žiakmi...
ĎAKUJEME a želáme veľa spokojných klientov!
Andrea Ševčovičová

Oslava 60. narodenín 5.mája 2012

S menším oneskorením, ale o to viac by som sa chcela poďakovať za oslavu mojich 60. narodenín dňa 5.mája 2012 vo Vašom kaštieli...ja aj moji hostia sme boli maximálne spokojní, čo sa týkalo výzdoby, obsluhy a podávaných jedál...osobitne si vážim ochotu a ústretovosť majiteľov kaštieľa pri organizovaní a príprave mojej oslavy....
Teším sa na skoré stretnutie.

Marta Kolodzejová

Róbert a Danka

Nevedeli sme čo nás čaká, ale boli sme milo prekvapený exteriérom, interiérom, službami a v neposlednom rade milou hostiteľskou rodinkou. Ďakujeme. Inak penzión je veľmi dobre situovaný, ako odrazový môstik na denné túry po okolí ako napr. Červený Kláštor, rafting, Ľubovniansky hrad a Ždiar. Vrele odporúčame aj rodinám s malými deťmi. Ešte raz ďakujeme za príjemný pobyt.

4.8.2012 Srdečne ďakujeme

Prekrásny interiér, čisťučko, úžasní ľudia. Želáme veľa ďalších úspešných rokov Kaštieľa Hanus aj jeho obyvateľom.

Andrej Kiska - www.dobryanjel.sk 5. mája 2012

Kraj tvrdej práce a dobrých ľudí... Je fantastické, že práve tu vyrástlo zariadenie, kde sa spája pohostinnosť, láska a dobre srdce.
Ďakujeme za výborne posedenie.

Aagaard Dánsko 17 - 28. mája 2012

Zažili sme 11 vzrušujúcich dni vo veľmi prekrásnej krajine. Boli sme pozvaní na svadbu, ktorá je odlišná od dánskej svadby, ale bola to vynikajúca skúsenosť. Videli sme mnoho rozličných miest. Slovensko je neuveriteľne prekrásna krajina a s ľuďmi s ktorými sme sa stretli boli priateľskí a pohostinní. Pobyt v Kaštieli Hanus bol vynikajúci a s radosťou ho odporučíme našim blízkym priateľom a rodine.

Peter Bondra s rodinou 16.8.2009

Ďakujeme za veľmi chutný obed v krásnom prostredí. Prajeme všetkým veľa úspechov.

Víkendový raj :) 19 jún, 2011

Nádherne zariadený kaštieľ, s prívetivou a ústretovou rodinkou domácich vhodný pre všetkých- od najmladších po najstarších a aj chlpáčov. Vyskúšali sme všetko tenis, štvorkolku, saunu a cítili sme sa ako v bavlnke. Navyše krásne okolie, nabudúce prídeme na dlhšie :)

Pohoda pre náročných :-) 20 september, 2011

O veľmi príjemný pobyt v kaštieli s vkusne zariadenými izbami sa nám postarali domáci, ktorí sa všemožne starali o naše pohodlie. Pozitívny bol najmä osobný kontakt s domácimi, ktorí boli vždy ochotní a ústretoví a nikdy nedali najavo, že ich vyrušujeme v práci. Hoci sme pochodili už kus sveta, tento prístup nás milo prekvapil. Doporučujem najmä uštvaným manažérom z veľkých miest. Treba si zobrať apartmán, zahodiť mobil a notebook a relaxovať. V kaštieli a okolí je na to veľa príležitostí. My určite prídeme znova.
Zoja a Juraj

Spoločnosť Otagro 5 – 7. 10. 2009

spoločnosť Atagro s.r.o zorganizovala v tomto penzióne odborní a oddychové střetnutí pře svých zákazníků. Lepší místo jsme si nemohli vybrat. Za starostlivost a péči kolem našich zákazníků Vám mnoho krát dekuji.

Poľovnícke združenie Magurka, 15.6.2011

Ďakujeme za výborné jedlo a skvelú obsluhu. Prajeme všetko dobré do ďalších dní.

Detvianska umelecká kolónia 11.5 – 17.5. 2011

V objatí prekrásnej prírody Pienin sme prežili tvorivé dni naplnené objavovaním nepoznaných zákutí Vášho malebného kraja a rozkvitnutých lúk. Zoznámenie s Vašou rodinou je pre nás veľkým potešením. Ďakujeme Vám za vytvorenie príjemnej atmosféry, úžasne dobrú starostlivosť a hlavne chutnú stravu. Odnášame si od Vás pekné spomienky a pohodu. Veľká vďaka patrí majiteľovi, ktorému prajeme veľa zdravia a nech sa mu darí.

Dovolenka Petra

Ďakujeme za príjemne strávený víkend, výbornú kuchyňu a srdečnú atmosféru. Tešíme sa na oätovné stretnutie.
Petra

Holiday

Thanks a lot for your wellcoming in your very beutifull house. It´s been very well repaired, like a flower in the middle of the willage! Hope to come back and found lot´s of client inside, but not to much in order to have one remaining room for use.
Philippe

Svadba 7. 8. 2010

V tomto krásnom, historickom, romantickom kaštieli sme oslávili náš sobáš. Ďakujeme za ústretovosť, ochotu, flexibilitu pri organizovaní nášho dňa. My aj naši hostia veľmi ocenili výzdobu, čisté priestory aj izby a taktiež veľmi chutné menu. Všetkým sa tu veľmi páčilo a cítili sa príjemne a uvoľnene. Určite budeme penzión Kaštieľ Hanus odporúčať naším priateľom a známym.
Robo & Kaja

Oslava švagrininej 40-ky

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za veľmi príjemné ubytovanie počas osláv Otkinej 40-ky. Máte nádherne zrekonštruovaný kaštieľ, ktorý poskytuje všetko, čo vyčerpaný človek potrebuje. Už len to prostredie je balzam na dušu aj telo. Ešte raz ďakujem, ste veľmi milí ľudia, ktorým záleží na pohodlí svojich zákazníkov. Prajem Vám, aby ste mali stále plný kaštieľ hostí, lebo je vidieť, že vás táto práca baví. :)

Plenér

Ďakujeme za príjemný pobyt na maliarskom plenéry. Boli ste veľmi milý a starostlivý. Veľmi sa nám u Vás páčilo a takisto aj celé okolie penziónu.

Lauková, Lauko

Mimo sezóny

Veľmi príjemný pobyt aj napriek nie veľmi priaznivému počasiu a termínu mimo sezóny sme zažili príjemný pobyt. Oceňujeme starostlivosť personálu a osobný záujem majiteľa o naše pohodlie.

Penzión Kaštieľ Hanus***

Spišské Hanušovce 10

tel./fax: 052/48 92123
mobil: 0904 553 512

e-mail: kastiel@penzionhanus.sk
web: www.penzionhanus.sk