Online rezervácia

Rezervujte si pobyt online a získajte atraktívny darček

Wellness & oddych

Čistá horská príroda lieči telo i ducha

Prechádzky v nádherných zelených lesoch alebo piknik na rozkvitnutej lúke ....
u nás zabudnete na starosti všedných dní a a doprajete si zaslúženú pohodu a relax :)

 

Wellness centrum v Penzióne Kaštieľ Hanus

 
Užite si wellness v spojení so sviežou horskou prírodou regiónu Pieniny a Zamagurie, kde je svieži pieninský vzduch už po stáročia známy svojimi blahodárnymi účinkami na zdravie.
V unikátnych 300-ročných podzemných priestoroch historického kaštieľa sme pre Vás otvorili malé wellness centrum s fínskou saunou, parnou a bylinkovou saunou a vírivkou.
 

Fínska sauna

Fínska sauna má veľmi pozitívne účinky na zdravie a je výbornou prevenciou proti rôznym chorobám. Jej účinok tkvie predovšetkým v uvoľnení svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Regulačne pôsobí na krvný tlak a telesnú teplotu. Aktivizuje činnosť žliaz a tým zabezpečuje detoxikáciu organizmu a tak posilňuje imunitný systém.
 

Bylinková sauna

Relaxujte v parnej saune v spojení s aromaterapiou z liečivých bylín. Vysoká vlhkosť pôsobí blahodarné na pokožku celého  tela, zvlhčuje ju a príjemne prehrieva organizmus. Pôsobenie pary pomáha prečisťovať póry pokožky, podporuje jej elasticitu a napomáha odstraňovať toxíny z tela.
 
Návštevu wellness centra si môžete objednať prostredníctvom recepcie aj pre súkromnú návštevu i pre firemné akcie. Tel. číslo: 0904 553 512
 
 

 

 
 

Penzión Kaštieľ Hanus***

Spišské Hanušovce 10

tel./fax: 052/48 92123
mobil: 0904 553 512

e-mail: kastiel@penzionhanus.sk
web: www.penzionhanus.sk